top of page

משדרי התדרים של קיו-לינק - נימבוס, סטראטוס ושעון ClearWave


משדרי התדרים של קיולינק, הנימבאס (9 מטרים רדיוס כדורי) והסטראטוס (13.5 מטרים רדיוס כדורי), משדרים למעלה מ-100 תדרים חיוביים בחלל הבית. משדר התדרים לא בא במקום תליון הקיולינק, אלא בנוסף - על מנת להעצים את חוויית הקיולינק, ומסייע במיוחד לילדים ולמבוגרים שאינם עונדים את הקיולינק (וגם לבעלי חיים).


משדר התדרים מפיץ תדרים חיוביים בחלל הבית, כנגד התדרים השליליים והמזיקים - שאלו הם תדרי הקרינה האלקטרומגנטית, ובכך משנה את מאזן התדרים בבית, למאזן טוב יותר. משדר התדרים מתחבר ל-USB של המחשב או לכל נקודת חשמל באמצעות מתאם.
הנימבאס עם רדיוס השפעה כדורי של 9 מטרים יכסה שטח של 254 מ"ר - לכל כיוון (כלומר נפח השפעה של 3,053 מטרים מעוקבים, מטר מעוקב הוא קובייה בנפח של מטר על מטר על מטר), ולכן גם השכנים נהנים, ובוודאי כאשר מדובר בסטראטוס, שלו רדיוס השפעה כדורי של 13.5 מטרים, ויכסה שטח של 572 מ"ר לכל כיוון (שהם 10,306 מטרים מעוקבים).

ההשפעה של משדרי התדרים היא רדיוס כדורי, ובדיוק כפי שאנו רואים את ה-Wifi של השכנים כאשר אנחנו מעבירים למצב Wifi בטלפון הנייד, כך גם השכנים בקומות מתחתינו, מעלינו ומצדדינו יושפעו לטובה ממשדרי התדרים שלנו.


לקוחה סיפרה לי שעברה עם משפחתה לדירה שבה חיו זוג שהתגרש עם אנרגיות שליליות וריבים, אמרתי לה שמשדר התדרים אמור לעשות את הפעולה הזו בדיוק של ניקוי האנרגיות והתדרים השליליים מהבית.
עדות מרתקת שהתקבלה מחנות בסן פרנסיסקו מלפני 21 שנה, על שעון הקיולינק (באנגלית Q-Link ClearWave) משקפת את פעולת כל 3 משדרי התדרים של קיולינק:


"שמי ג'רי ברט ואני מנהל את החנות בעיר סוסליטו שבקליפורניה עבור חברת Real Food - רשת חנויות מכולת של בריאות-טבעית. לעיתים רחוקות אני נוהג לכתוב, אך במקרה זה הרגשתי צורך לספר לכם על התוצאות המדהימות שראיתי בחנות שלי, עם הצוות והלקוחות שלי מאז שקניתי את מערכות ה- Q-Link ClearWave.


כמו שאמרתי, החנות שלי נמצאת בסוסליטו - ממש מעבר למפרץ סן פרנסיסקו. הקצב באזור המפרץ עלה באופן דרמטי בשנים האחרונות. יחד עם הגידול הזה חל גידול אמיתי בלחץ של בסיס הלקוחות שלי. כולם תמיד ממהרים, והצוות שלי לא התפנה ליצור קשר עם הלקוחות בטלפון או לענות על שאלותיהם מספיק מהר. ניסיתי הכל - השמעת מוזיקה רכה שמעממת את האורות, ויוצרת מרחב חזותי יותר, אפילו ניסיתי לשרוף מרווה! שום דבר לא עבד והצוות שלי התמוטט מהלחץ של הלקוחות....

....לאחר שהתחברתי ליחידות Q-Link ClearWave,

הבחנתי בהבדל מיידי באופן הפעולה של הלקוחות שלי בחנות. כבר לא שמעתי אנחות רמות של חוסר סבלנות שמגיעות מקווי הקופה, והלקוחות מנומסים הרבה יותר לצוות שלי וכן זה לזה.

לאחרונה שמעתי לקוחות שאומרים "לחנות שלך יש אנרגיה טובה" או "אני יכול לבלות שעות בחנות שלך." ההערות האלה הן מוזיקה לאוזניי. אני שמח לדווח כי הלקוחות שלי חווים חווית קניות נהדרת וגם הצוות שלי מאושר יותר. מערכת Q-Link ClearWave שלכם סייעה להגדיל את שביעות רצון הלקוחות והצוות.

אבל מה שלא ציפיתי היה שגם המכירות שלי יגדלו.

מאז ה- 1 במאי 2000 חווה החנות את סיכומי החודש הטובים ביותר בהיסטוריה של 22 שנים. חווינו גידול בלתי צפוי של 15% במכירות בחודשיים האחרונים ויולי נראה חזק באותה מידה, ואגב, חודשי הקיץ הם דווקא החודשים הפחות טובים שלנו. Q-Link ClearWave שילמה את עצמה בשבוע אחד. אז, תודה לקלאריוס שסקר בפני את היתרונות של מערכת .Q-Link ClearWave אני מאמין שביצעתי את אחת ההשקעות הנבונות ביותר שלי."

קלאריוס היא החברה שמייצרת את הקיולינק משנת 1991, וממוקמת במדינת וושינגטון בחוף המערבי של ארה"ב.

 

גילוי נאות: המעידים עשוים להיות צרכנים ו/או משווקים מורשים של החברה.👈🏼 להזמנה טלפונית - מלאו פרטים ונחזור אליכם 👈🏼 לערוץ הטלגרם

Comentarios


Q-Link (3).gif