top of page

חשיבות הליגננים לתזונת בעלי החיים וחיות המחמד שלנו

עודכן: 7 באוג׳ 2022עבור כל חיית מחמד, בין אם עוקרה/סורסה ובין אם לא, תרכובות צמחיות שימושיות ביותר לאיזון הורמונלי ובריאות חיסונית, חסרות בתזונה היומית שלה. קבוצה זו של תרכובות ידועות בשם ליגננים.

כולנו עודדנו לעקר או לסרס את חיות המחמד שלנו. אבל התוצאה הבלתי מכוונת של הליכים אלה היא חוסר איזון הורמונלי שעלול לגרום למחלות ותסמינים כולל:

בעיות עור ופרווה (יובש, קשקשים, גירוד וכו')

בעיות בבלוטת החלב או הערמונית (נפיחות, צורה לא תקינה)

בריחת שתן

עלייה במשקל

צורות שונות של סרטן.


אבני בניין של תאי צמחים

"ליגנים הם פיטואסטרוגנים (הורמונים על בסיס צמחי) המופיעים באופן טבעי. הם מתפקדים כנוגדי חמצון ומומרים לאנטרולקטון ולאנטרודיול (ליגנאנים יונקים). תפקידם הוא השליטה באיזון ותפקוד הורמונאלי נורמלי, מועיל במיוחד כאשר בעל חיים עוקר או סורס".

ליגנאנים, שנמצאים בדרך כלל בזרעי פשתן (המקור העשיר ביותר הידוע עד להופעת מעיין החיים החזק פי 17!), שומשום ודגנים ופירות יער אחרים, הם סוג של תרכובת צמחית המכונה פוליפנולים. תרכובות אלו הן חלק מאבני הבניין של קירות תאי הצמח. המעי של חיית המחמד שלך הופך את ה"ליגנאנים הצמחיים" ל"ליגנאנים של יונקים" הפועלים כנוגדי חמצון ומספקים איזון הורמונלי (בין היתר.)


מהם כמה מהיתרונות הבריאותיים הברורים של נטילת ליגננים בתזונה של חיית המחמד שלנו?


איזון הורמונלי

זה חשוב במיוחד עבור חיות מחמד שעברו עיקור או סירוס. שחזור האיזון ההורמונלי משפר את הבריאות הכללית כולל חילוף החומרים, מערכת השרירים והשלד והתפקוד הקוגניטיבי.


בריאות מערכת החיסון

ליגנאנים תומכים במערכת החיסונית של חיית המחמד שלך, מספקים עזרה באלרגיות ומניעת מחלות, יחד עם תמיכה נוגדת חמצון המסייעת לפרווה ולעור.


בריאות לב וכלי דם

ליגנאנים עושים 3 דברים שתומכים במערכת הלב וכלי הדם של הכלב או החתול שלך: מפחיתים את הכולסטרול בדם, לחץ הדם ומפחיתים את רמות הטריגליצרידים. לב שמח תומך בחיית מחמד תוססת ובריאה.


קישורים להפחתת סרטן

בעוד שהמחקר עדיין נמשך, בשל איזון ההורמונים, ליגנאנים עשויים לסייע במניעת סוגי סרטן מסוימים, בעיקר גידולים בבלוטות החלב. בבעלי חיים ליגנאנים הוכחו כמפחיתים את גודל הגידול, מספרם ומידת הפולשנות של תאים סרטניים.היכן למצוא ליגנאנים

רוב המזונות המסחריים לחיות מחמד אינם מכילים דגנים, פירות וירקות לא מזוקקים ואיכותיים ולכן אינם מספקים כמות מאוזנת מבחינה תזונתית של ליגנים.

מעיין החיים הוא המקור העשיר ביותר בליגננים הידוע למדע היום, פי 17 יותר מזרעי פשתן שנחשבו עד כה למקור הטבעי העשיר ביותר. טיפה אחת ביום לכל 10 ק״ג משקל החיה, אותה ניתן להוסיף למזון או למים של בעל החיים מבטיח אספקה ​​משופרת של החומרים המזינים במעיין החיים, הן כנוגד חמצון והן כחומר אנטי-דלקתי ואנטי-בקטריאלי עוצמתי.


מכיוון שרוב חיות המחמד שלנו עוקרו או סורסו, התמיכה ההורמונלית לבדה היא סיבה חשובה לספק ליגנים נוספים בתזונה של חיית המחמד שלנו. הליגנאנים מספקים תמיכה תזונתית שמזון מסחרי לחיות מחמד לא יכול לספק תוך כדי סיוע לחיית המחמד שלך לספוג חומרים מזינים שנמצאים במזון לחיות המחמד שבחרת, בין אם מדובר במזון יבש, רטוב או נא.


 

גילוי נאות: המעידים עשוים להיות צרכנים ו/או משווקים מורשים של החברה.

אין באמור להיות ייעוץ רפואי מכל סוג שהוא. מעיין החיים אינו תרופה אלא תוסף מזון נוגד חמצון טבעי, העוצמתי ביותר מן הטבע, פי 17 יותר חזק מזרעי פשתן, אנטי-מיקרוביאלי ואנטי דלקתי.


להזמנות: 👈🏼 לרכישה טלפונית - מלאו פרטים ונחזור אליכם 👈🏼 להזמנות בוואטסאפ

👈🏼 לרכישה עצמאית (באתר באנגלית)

70 צפיות0 תגובות

Kommentare


Q-Link (3).gif
bottom of page