ערוץ הבריאות

משדרים בתדר חיובי מהחנות

כל התכנים לפתרונות המונגשים בחנות

בלסטוסיטיס הומיניס? לאחר 20 שנות ניסיון: מעיין החיים הרג את החיידקים תוך 4 שבועות!

עודכן ב: אפר 24


טל לוי, מטפל ברפואת איורוודה, אירידיולוגיה, אבחון דרך קשתית העין ועיסוי רפואי מיוחד, מספר על מטופל שנמצאו אצלו פרזיטים בשם בלסטוסיטיס הומיניס, פרזיטים הגורמים לגירודים, התנפחויות, גזים וסימפטומים לא נעימים, בלשון המעטה, נוספים. לדבריו, המטופל היה אמור לקבל אנטיביוטיקה בשם פלג'יל, במשך 14 יום, כטיפול מקובל כנגד בלסטוסיטיס הומיניס, וכי מניסיונו, במשך 20 שנה, עם כל מיני תוספים מכל העולם, להרוג את הפרזיטים, לא ניתן להרוג אותם עם שום מוצר אלטרנטיבי.

הפתעה גדולה קרתה כשנתן טיפול של מעיין החיים, ״50 טיפות בבוקר ועוד טיפות בצהריים, טיפות בערב, ביחד עם תזונה, ביחד עם עוד תוספים קטנים,״ כך לדבריו, ולאחר חודש נמצאו שהפרזיטים מתו ואינם.

לדבריו, ״המוצר המופלא הזה הצליח להיות אנטי בקטריאלי ולהרוג חיידקים״. ״יש לנו מוצר שמשקם את המערכת, משקם DNA, אנטי בקטריאלי, אנטי חיידקי, אנטי דלקתי, בלקיחה פנימית, במריחה, על הידיים, על השרירים, על העור, על פצעים.״


טל מציין בקצרה גם כי שימוש נכון במשחת השניים המיקרוסילבר של אופיולנס,

(מצחצחים, יורקים את העודפים אך לא שוטפים את הפה, אלא מעבירים את שאריות המשחה עם הלשון על השיניים והחניכיים ומשאירים למשך הלילה), שהינה אנטי-בקטריאלית גם כן, יביא לשיקום חניכיים וטיפול בפצעים בפה.


לרכישת מוצרי מעיין החיים

הצטרפו אלינו בטלגרם


להזמנה טלפונית שילחו הודעה כאן38 צפיות0 תגובות
מעיין החיים (3).gif